Npcs: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
81 bytes added ,  03:05, 6 November 2019
no edit summary
No edit summary
No edit summary
Line 145: Line 145:
|Island of Desolation
|Island of Desolation
|Quest Starter: Dragon Slayer
|Quest Starter: Dragon Slayer
|-
|[[Khepri|<span style="color:#ffa500">Khepri</span>]]
|Sariila
|Sandy Tombs
|
|-
|-
|[[Lapis|<span style="color:#ffa500">Lapis</span>]]
|[[Lapis|<span style="color:#ffa500">Lapis</span>]]

Navigation menu