716
edits
No edit summary |
No edit summary |
||
| Line 145: | Line 145: | ||
|Island of Desolation | |Island of Desolation | ||
|Quest Starter: Dragon Slayer | |Quest Starter: Dragon Slayer | ||
|- | |||
|[[Khepri|<span style="color:#ffa500">Khepri</span>]] | |||
|Sariila | |||
|Sandy Tombs | |||
| | |||
|- | |- | ||
|[[Lapis|<span style="color:#ffa500">Lapis</span>]] | |[[Lapis|<span style="color:#ffa500">Lapis</span>]] | ||