716
edits
mNo edit summary |
(added all new locations without links) |
||
| Line 17: | Line 17: | ||
|30 | |30 | ||
|Yes | |Yes | ||
|No | |||
|- | |||
|Aeston | |||
|Aeston | |||
|Yes | |||
|50 | |||
|No | |||
|No | |||
|- | |||
|Aeston Altar | |||
|Aeston | |||
|No | |||
|50 | |||
|No | |||
|No | |||
|- | |||
|Aeston Mill | |||
|Aeston | |||
|Yes | |||
|50 | |||
|Yes | |||
|Yes | |||
|- | |||
|Aeston Outpost | |||
|Aeston | |||
|No | |||
|50 | |||
|No | |||
|No | |||
|- | |||
|Aexomor | |||
|Caeli | |||
|Yes | |||
|125 | |||
|No | |||
|No | |||
|- | |||
|Amplewood Island | |||
|Aeston | |||
|Yes | |||
|50 | |||
|No | |||
|No | |||
|- | |||
|Ancient Crypts | |||
|Aeston | |||
|No | |||
|50 | |||
|No | |||
|No | |No | ||
|- | |- | ||
| Line 25: | Line 74: | ||
|No | |No | ||
|No | |No | ||
|- | |||
|Aquaerin Isle | |||
|Caeli | |||
|Yes | |||
|125 | |||
|No | |||
|? | |||
|- | |||
|Bartfinn | |||
|Brimstone | |||
|Yes | |||
|100 | |||
|No | |||
|? | |||
|- | |- | ||
|[[Bazaar of Lights]] | |[[Bazaar of Lights]] | ||
| Line 44: | Line 107: | ||
|No | |No | ||
|25 | |25 | ||
|No | |||
|No | |||
|- | |||
|Brimstone | |||
|Brimstone | |||
|Yes | |||
|100 | |||
|No | |||
|No | |||
|- | |||
|Brimstone Altar | |||
|Brimstone | |||
|No | |||
|100 | |||
|No | |No | ||
|No | |No | ||
| Line 51: | Line 128: | ||
|Yes | |Yes | ||
|25 | |25 | ||
|No | |||
|No | |||
|- | |||
|Burninghall | |||
|Brimstone | |||
|No | |||
|100 | |||
|No | |||
|No | |||
|- | |||
|Caeli Altar | |||
|Caeli | |||
|No | |||
|125 | |||
|No | |||
|No | |||
|- | |||
|Caeli City | |||
|Caeli | |||
|Yes | |||
|125 | |||
|No | |||
|No | |||
|- | |||
|Caeli Farm | |||
|Caeli | |||
|No | |||
|125 | |||
|Yes | |||
|No | |||
|- | |||
|Caeli Outpost | |||
|Caeli | |||
|Yes | |||
|125 | |||
|No | |||
|No | |||
|- | |||
|Caeli Village | |||
|Caeli | |||
|No | |||
|125 | |||
|No | |||
|No | |||
|- | |||
|Clayder Park | |||
|Brimstone | |||
|Yes | |||
|100 | |||
|No | |No | ||
|No | |No | ||
| Line 79: | Line 205: | ||
|No | |No | ||
|5 | |5 | ||
|No | |||
|No | |||
|- | |||
|Crimsonlake | |||
|Brimstone | |||
|No | |||
|100 | |||
|No | |||
|? | |||
|- | |||
|Darel's Villa | |||
|Brimstone | |||
|No | |||
|100 | |||
|No | |No | ||
|No | |No | ||
| Line 100: | Line 240: | ||
|Yes | |Yes | ||
|1 | |1 | ||
|No | |||
|No | |||
|- | |||
|Firebend Keep | |||
|Aeston | |||
|No | |||
|50 | |||
|No | |||
|No | |||
|- | |||
|Fireforge Lair | |||
|Aeston | |||
|No | |||
|50 | |||
|No | |||
|No | |||
|- | |||
|Flamebay Island | |||
|Glimmerhelm | |||
|No | |||
|75 | |||
|No | |No | ||
|No | |No | ||
| Line 130: | Line 291: | ||
|No | |No | ||
|No | |No | ||
|- | |||
|Glimmerhelm | |||
|Glimmerhelm | |||
|Yes | |||
|75 | |||
|No | |||
|? | |||
|- | |||
|Glimmerhelm Altar | |||
|Glimmerhelm | |||
|Yes | |||
|75 | |||
|No | |||
|No | |||
|- | |||
|Glimmerhelm Campsite | |||
|Glimmerhelm | |||
|No | |||
|75 | |||
|No | |||
|? | |||
|- | |- | ||
|[[Lake of 100 Winters]] | |[[Lake of 100 Winters]] | ||
| Line 144: | Line 326: | ||
|No | |No | ||
|Yes | |Yes | ||
|- | |||
|Hurrenberg | |||
|Brimstone | |||
|No | |||
|100 | |||
|No | |||
|No | |||
|- | |- | ||
|[[infernal_caverns|Infernal Caverns]] | |[[infernal_caverns|Infernal Caverns]] | ||
| Line 184: | Line 373: | ||
|No | |No | ||
|25 | |25 | ||
|No | |||
|No | |||
|- | |||
|Moledin | |||
|Caeli | |||
|No | |||
|125 | |||
|No | |No | ||
|No | |No | ||
| Line 198: | Line 394: | ||
|No | |No | ||
|3 | |3 | ||
|No | |||
|No | |||
|- | |||
|Murkwell Fortress | |||
|Aeston | |||
|Yes | |||
|50 | |||
|No | |||
|No | |||
|- | |||
|Murkwell Mine | |||
|Aeston | |||
|No | |||
|50 | |||
|No | |No | ||
|No | |No | ||
| Line 205: | Line 415: | ||
|Yes | |Yes | ||
|500 | |500 | ||
|No | |||
|No | |||
|- | |||
|Peppershore | |||
|Brimstone | |||
|No | |||
|100 | |||
|No | |No | ||
|No | |No | ||
| Line 249: | Line 466: | ||
|No | |No | ||
|Yes | |Yes | ||
|- | |||
|Roguebury Farm | |||
|Glimmerhelm | |||
|No | |||
|75 | |||
|Yes | |||
|Yes | |||
|- | |||
|Roguebury Mansion | |||
|Glimmerhelm | |||
|Yes | |||
|75 | |||
|No | |||
|No | |||
|- | |||
|Roguebury Village | |||
|Glimmerhelm | |||
|Yes | |||
|75 | |||
|No | |||
|No | |||
|- | |- | ||
|[[Sanctum of Serenity]] | |[[Sanctum of Serenity]] | ||
| Line 282: | Line 520: | ||
|No | |No | ||
|30 | |30 | ||
|No | |||
|No | |||
|- | |||
|Shimmercoast | |||
|Glimmerhelm | |||
|No | |||
|75 | |||
|No | |||
|No | |||
|- | |||
|Shimmercoast Ruins | |||
|Glimmerhelm | |||
|No | |||
|75 | |||
|No | |No | ||
|No | |No | ||
| Line 331: | Line 583: | ||
|No | |No | ||
|30 | |30 | ||
|No | |||
|No | |||
|- | |||
|Vrusal | |||
|Caeli | |||
|No | |||
|125 | |||
|No | |No | ||
|No | |No | ||