716
edits
(added christmas quest items) |
m (added quest 2 items) |
||
| Line 682: | Line 682: | ||
|} | |} | ||
=== Shears === | ===Shears=== | ||
{| class="wikitable sortable" | {| class="wikitable sortable" | ||
!Item | !Item | ||
| Line 1,631: | Line 1,631: | ||
|N/A | |N/A | ||
|[[Quests:menu specials|Menu Special quest]] reward. | |[[Quests:menu specials|Menu Special quest]] reward. | ||
|- | |||
|[[Santas Sack]] | |||
|30 | |||
|N/A | |||
|N/A | |||
|[[Quests:No Sleigh Bells|No Sleigh Bells are Ringing quest]] reward. | |||
|- | |- | ||
|[[Sand]] | |[[Sand]] | ||