716
edits
m (minor edit) |
(added recent quest) |
||
Line 39: | Line 39: | ||
| Level 30 | | Level 30 | ||
| No | | No | ||
|- | |||
|[[Quests:telling tales|Telling Tales]] | |||
|Level 60 | |||
|No | |||
|- | |- | ||
| [[quests:dragon_slayer|Dragon Slayer]] | | [[quests:dragon_slayer|Dragon Slayer]] |