716
edits
JustAPeerGuy (talk | contribs) (→�) |
(added new locations) |
||
| Line 170: | Line 170: | ||
|No | |No | ||
|125 | |125 | ||
|No | |||
|No | |||
|- | |||
|[[Cherry Backwoods]] | |||
|Primeval | |||
|No | |||
|30 | |||
|No | |No | ||
|No | |No | ||
| Line 422: | Line 429: | ||
|No | |No | ||
|100 | |100 | ||
|No | |||
|No | |||
|- | |||
|Primeval Altar | |||
|Primeval | |||
|No | |||
|30 | |||
|No | |No | ||
|No | |No | ||