Locations: Difference between revisions

Jump to navigation Jump to search
96 bytes added ,  00:06, 25 March 2020
added new locations
(added new locations)
Line 170: Line 170:
|No
|No
|125
|125
|No
|No
|-
|[[Cherry Backwoods]]
|Primeval
|No
|30
|No
|No
|No
|No
Line 422: Line 429:
|No
|No
|100
|100
|No
|No
|-
|Primeval Altar
|Primeval
|No
|30
|No
|No
|No
|No

Navigation menu